Palliatiivne ravi Eestis – kas ainult unistus?

MTÜ Pallium korraldab 16. novembril 2017. aastal Tallinnas Põhja-Eesti Regionaalhaiglas (Sütiste tee 21, Tallinn) rahvusvahelise hospiitskonverentsi teemal „Palliatiivne ravi Eestis – kas ainult unistus?“

Palliatiivne ravi on suunatud elu ohustava haigusega silmitsi olevate patsientide ja nende perekondade elukvaliteedi parandamisele. Palliatiivse ravi eesmärk on võimalikult aegsasti identifitseerida, hinnata ja ravida haigusest ning selle ravist tulenevaid valu ja teisi füüsilisi sümptomeid ning leevendada psühhosotsiaalseid ja hingelisi kannatusi.

Konverentsi põhirõhk on palliatiivse ravi kontspetsioonil Eestis ning Euroopas. Eesmärk on tõsta Eesti ühiskonna, teenuste arendajate ja pakkujate ning sotsiaal- ja tervishoiu professionaalide teadlikkust palliatiivsest ravist. Koos Eesti erialaspetsialistidega jagavad konverentsil oma teadmisi ning kogemusi ka välismaa spetsialistid.

Konverentsi töökeelteks on eesti ja inglise keel. Pakume sünkroontõlke võimalust. Konverentsi osalustasu on 20 € (MTÜ Palliumi liikmetele 10 eurot).

 

Osalustasu palume pärast registreerimisvormi täitmist kanda üle arvelduskontole nr EE972200221051854893 (Swedbank), saaja: MTÜ Pallium, selgitus: hospiitskonverents, osaleja nimi.

REGISTREERU KONVERENTSILE SIIN

TUTVU KONVERENTSI ESIALGSE KAVAGA: SIIN


Lisainfot konverentsi kohta saab:

Külli Vetema
56 982 152
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.